ПОСЛУГИ

Машинна вишивка

Машинна вишивка якісний спосіб перенесення малюнків на численні предмети одягу та аксесуари. Сьогодні, досить популярною послугою є нанесення логотипів, фірмових символік та різноманітних зображень на текстильну продукцію. Така послуга є актуальною для проведення різноманітних рекламних та промо-акцій, семінарів та презентацій. Машинна вишивка характеризується якісним та естетичним нанесенням малюнків, зображень та надписів на різний текстиль. У порівнянні з іншими методами перенесення зображень, технологія вишивки характеризується стійкістю та довговічністю зображень, навіть після багаторазового прання.

Швейний відділ нашої фірми працює на базі сучасного, якісного обладнання японського виробництва. Обладнання гарантує надзвичайно точне та якісне виконання вишивки, на різноманітних текстильних поверхнях, включаючи шкіру. При вишиванні наносимо до 15 кольорів одночасно.

Вироби з трикотажу

Трикотаж -матеріал, що має незвичайні властивості: він зігріває в холод і охолоджує в жару, здатний бути легким і елегантним і, в теж час, набувати будь-якої форми і при цьому не м'ятися. Не дивно, що, як тільки з'явилися перші в'язальні машини, а саме в 16 столітті, світ втратив голову від трикотажу.

Пошиття одягу

Ми часто стикаємося з тим, що серед різноманіття одягу, який продається в магазинах та бутиках, ми не можемо знайти річ, яка б нам повністю підійшла. Буває, що річ гарна і якісна, однак пошита для іншого типу фігури. Або Ви просто хочете мати оригінальний одяг, якого точно не будуть мати інші. Всі ці проблеми можна вирішити, звернувшись до нашого ательє. Ми врахуємо всі Ваші потреби і смаки, підберемо якісні тканини та фурнітуру.